Çelik kapı kilitleri çilingir telefonu

Kale Mandallı Tuzaklı Silindir Sistemleri

Çelik kapı kilitleri Çilingir

Türkiye'de ilklerin öncüsü Kale Kilit'ten piyasayı kökten değiştirecek yeni bir ürün sunuldu ancak bunun yanında daha iyi olan 164 cec tamamen çelik gövdeli anahtarı araba anahtarı gibi olan kilit 100 % hırsızlar için üretilmiştir. istanbul ikitelli de tüm firmalardan ve sitelerden önce yine uzun yılların firması ilklerin öncüsü www.ikitellicilingir.com işletmesinde satışa sürüldü...
Kale tuzaklı barelin ne kadar güvenli bir barel olduğundan ürünün açıklamasında bahsetmiştik, şimdi bu güvenlikli barel Türkiye'de (ve muhtemelen Dünya'da) ilk defa ALARM sistemiyle birleştirildi ve DÜNYA'DA İLK OLARAK ALARMLI BAREL Kale Kilit tarafından satışa sunulmuştur. bizde burada size en yakın kale kilit satışını sunuyoruz.
En çok kullanılan hırsızlık yöntemlerinden biri olan silindirin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Alarmlı Silindir içindeki aktivasyon çubuğunun kırılmasıyla silindirin içindeki alarm devresini de tetikleyerek çıkardığı yüksek sesin yarattığı caydırıcılık özelliğiyle yaşam alanlarında yüksek güvenlik sağlıyor.
Türkiye’de bir ilk olan KALE ALARMLI SİLİNDİR, Kale Tuzaklı Silindir ’in geliştirilmiş bir versiyonudur.
Silindirin kırılmasıyla kilide ulaşılmasının engellemesinin yanı sıra içindeki alarm sisteminin devreye girmesiyle de iki aşamalı koruma sağlıyor. Tuzaklı kısmı kırıldığında mekanik olarak kilide kolayca ulaşılması zorlaşırken, aynı anda çalan alarm ile art niyetli kişilerin başka açma yöntemlerini denemesi engelleniyor.
Kale Alarmlı Silindir’in diğer güvenlik ürünlerinden en büyük farkı; hırsızın mekâna girmeden sesli uyarı vererek mekanı korumasıyla dikkat çekiyor. Diğer alarm sistemlerinde, kapı açıldığında devreye giren mandal, kapı üzerine ve eşiğine bağlanan manyetik anahtar vb. ürünler, art niyetli kişiler eve girdikten sonra devreye girerek koruma sağlarken, KALE ALARMLI SİLİNDİR ise henüz eve girmeden yani kapı dışındayken aktif hale gelerek sesli uyarı vermesi ile benzersiz bir özellik sunmaktadır. Buna ek olarak bazı durumlarda yetkili kişilerin kapıyı açmaları durumunda bile zamansız bir şekilde devreye girerek rahatsızlık vermektedir. Kale Alarmlı Silindir’de ise silindir kırıldığında, yani gerçek bir hırsızlık girişiminde iki aşamalı (mekanik ve sesli) uyarı sistemi devreye girmektedir.
Kullanıcı herhangi bir ek aparata, kablo ya da vidalamaya ihtiyaç duymadan standart bir silindiri değiştirir gibi alarmlı silindiri kolaylıkla değiştirebiliyor.
Üretim tarihinden itibaren yaklaşık 6 yıl pil ömrü olan alarm sistemi, pili bittiğinde mekanik olarak kullanılmaya devam ediyor. Kırılma sonrası ortaya çıkan 80 dbA şiddetindeki ses, yaklaşık olarak 30 dakika boyunca uyarıda bulunarak rahatsız ediyor. Ahşap ve çelik kapıya göre değişiklik gösterebilecek 80 dBA şiddetindeki ses seviyesi Tübitak - UME tarafından sertifikalandırılmıştır.

Kale Alarmı Mandallı kilitlerin silindir özellikleri

istanbul Dieere kilit çilingir

Gövde: MS 58 Pirinç. Parlatılmış.
Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli.
(Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
Anahtar: Pirinç Nikel, Multikanallı. Sistem 3 adet./ Anahtar Komb.: Bilgisayar teknolojisi./Silindir boyu: Euro Profil(sistem)
Kam: Özel sinter döküm./ Yaylar: Fosfor bronz/ Kaplama:Nikel/Parlak SARI- Pimler: MS 58 özel çekme
pirinç. (Opsiyonel: Pimler delinmeye mukavim çelik. HRc 60). TS-EN 1303
Alarm Seviyesi:80dBA (10cm iç-dış kapı)-Pil Ömrü:6 yıl/Raf ömrü:Üretim tarihinden itibaren 1 yıl(en az,25C)
Çalışma sıcaklığı:-20c/70c,%85RH - Depolama Sıcaklığı:0c/50c(önerilen+25c) Koruma sınıfı:IP32/IP55(montaj yapılmadan önce/kapı üzerinde)
Bu ürün Tübitak-TEYDEB tarafından desteklenmiştir.

Kod 164 AS Birim Ağırlığı 366 gr.(+) Koli İçi Adet 6 Koli Ölçüsü 18,7x25,5x9,3 cm Koli Ağırlığı 2346 gr.(+)