ikitelli çilingir telefonu

İmmobilizer Oto Çipli Anahtar Sistemi

İmmobilizer sistem anahtar

İstanbul başakşehir ikitelli de olan ikitelli çilingir www.ikitellicilingir.com İmmobilizer OTO ANAHTAR SİSTEMLERİNİ kusursuz çözebilmektedir. İmmobilizer OTO ANAHTAR SİSTEMİ Plaka kontak anahtarını yaklaşırken, talaş anahtarı başlar anten tarafından alınır gizli kodu iletilmesi. Bu sistemin özelliklerini bilir. Çalışmaya başlar... immobilizer çalınması durumunda aracın motorunu çalıştırmak ile suçlanıyor parçaları bir dizi. sistemi kodlu anahtarla veya transponder aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:

İmmobilizer Kontak Anahtarı

istanbul Dieere kilit çilingir

immobilizer kontak Anahtar içinde kaydedilen benzersiz bir kod olan bir çip var. Bu çip pil gücünü kullanın ve alıcı anten aracılığıyla plaka yaklaştıkça aldığı etmez. immobilizer modülü: onun anısına kazınmış olan bilgisayar ile iletişim ve kodlar aynı ise, motor ateşleme ve enjeksiyon izin de, anahtarın kodlarını karşılaştırarak sorumludur. Bilgisayar çıktısı: motorun yakıt enjeksiyonu ve ateşleme sorumlu immobilizer bilgisayarın izinsiz, bilgisayar benzinli motor enjekte olmaz ve araç kilitlenir.

İmmobilizer Anten Alma

Bu anten üzerindeki tabakanın kalıp bulunur ve immobilizer modülüne bağlı olan, anten dairesel ve onunla bağlanmak için anahtarın çok yakın olmalı Sistem nasıl çalışır Plaka kontak anahtarını yaklaşırken, gizli kod göndererek talaş anahtarı başlar anten tarafından tespit edilir, anten bellekte saklanan bir ve ile karşılaştırılır immobilizer modülü, kod iletir Eğer marş + oyun motoru yetkilidir. akılda tutulması gerekenler Orada immobilizer sistemlerinin faaliyet gösteren birçok farklılıklar vardır, ancak araç hareket halinde, yaklaşık iki saniye çalışmak ve bu durumu gösteren bu uyarı ışığı genellikle anahtarın şekli vardır yanıp söner bir ışık gösteren panelini kapatın. Anten yanlış kod ve motor bloğunu yakalayabilecek aynı tuş üzerinde farklı araçlar yonga contaları ile iki anahtar olmamalıdır.